Dönts!

Szép estét!Megint itt vagyok!                                                                                                                                                                                                               Ígértem mára még egy bejegyzést. Ez arra akar rávenni, hogy dönts. Csinálod, vagy csak olvasod.                                                                  Elárulom, a biztonságod, tartalékod megteremtéséért neked kell tenned. Én a hozzá vezető utat mutatom  meg. Hogy élsz-e a lehetőséggel vagy sem, rajtad múlik. Saját tapasztalataimat osztom meg veled. Ha követed,  a zsebedben maradt pénzzel felnevelheted a csibéből a tyúkot, hónapról  hónapra. Fontos, hogy következetesen végig csináld. Kontrolláld magad. Ehhez is adok eszközt. Megmutatom, hogy tudok heti szinten pénzt úgy kivonni a háztartásból, hogy ne érezzem meg sem én, sem a családom. Recepteket,  árakat, ötleteket kapsz. Te is segíthetsz a többieknek a kreativitásoddal, persze, ha szivesen megosztod a kommentekben az észrevételeidet. Örülnék ha megtudnám hogy haladsz, miben várod az én támogatásom és a többiek  véleményét, segítségét. Előre örülök, hogy együtt alakíthatjuk a stratégiánkat.                                                                                                                                               Szép estét!      Holnap jövök!                                                                                                                                                                                                                      Blogger Boszi

Címkék: , ,
Tovább a blogra »